Çorum Tekin Otogaz

  • Tarih 06/08/2020

TEKİN OTOGAZ. Firmamız da AKL, LOVATO, Lpg dönüşüm kitleri montajlarının yanı sıra her türlü mekanik, kaporta, boya, arıza tespiti, sigorta hizmetleri deneyimli ve güler yüzlü personelimizle verilmektedir.

1999 yılından beri lpg sektöründe yer alan Tekin Otogaz -  Otomotiv ÇORUM da hizmet vermektedir. Oto gaz montaj servisimizin TSE, hizmet yeterlilik belgesi,makine mühendisleri odasından alınan SMM ve mühendis yetki belgesine sahip olup yetkili otogaz montaj servisidir.Tekin Otogaz firmamız için en büyük reklam memnun kalan müşteridir . En önem verdiğimiz konu % 100 müşteri memnuniyeti ve bize duyulan güvene layık olabilmektir. Kalite politikamız müşteri memnuniyetini esas almakta ve sorunsuz müşteriler için çaba göstermekteyiz .
Beklentilere uygun, güvenli, ekonomik, dayanıklı, uzun kaliteli yüksek performansla ürünlerin montajIların yapmak 21 yılda taviz vermeden uyguladığımız kalite politikamız olmuştur..

Firmamıza ismini veren işyeri sahibi Tekin Ustamız 1986 yıllarına Motor Mekanik tamirciliğine çıraklıktan başlamış olup, Çorum'da Renault servisin de dahil çorumun eski ve uzman usta eğiticileri tarafından gerekli eğitimleri alarak, kendisini bu güne kadar uzanan yaklaşık 34 yıllık Motor mekanik Ustalığı yapmaktadır. 1996 yıllarında usta eğiticilik belgesini alarak Kendi işyerini açmıştır .ve 1999 yıllarında Çorum ilinin en eski LPG Dönüşüm firması, Tekin Oto gaz ismiyle kurulmuştur.
Çorum ilin de LPG düşününce TEKİN OTOGAZ. Firmamız da AKL, LOVATO, Lpg dönüşüm kitleri montajlarının yanı sıra her türlü mekanik, kaporta, boya, arıza tespiti, sigorta hizmetleri deneyimli ve güler yüzlü personelimizle verilmektedir. Ayrıca araclarınızı adresinizden alıp bakım ve tamiratını yaptıktan sonra yine teslim ediyoruz.

 

TekinOtogaz

1999 dan günümüz güvenle hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.  Lovato ve AKL LPG Otogaz Dönüşüm Kitlerinin Montajı Bakımı Yedek Parça Servis ürünlerinin yannısıra Araç Motor Bakım tamir ve oto servis hizzmetlerini profesyonel ekibimizle sunmaktayız.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Adresimiz

  • Mimar Sinan, Küçük Sanayi 2. Sk. No:11, 19100 Çorum Merkez/Çorum
  • 0(364) 234 80 58
  • 0(532) 717 10 38
  • 0(532) 250 17 62

Söz konusu Otogaz ise; tasarruf, performans ve kalite için Tekin OTOGAZ

TEKİN OTOGAZ

1999 dan günümüze Güvenle..